При виконанні ремонтних та будівельних робіт часто виникає необхідність свердління отворів або отворів у стінах та перегородках. Зважаючи на міцність сучасних матеріалів, буває не завжди просто виконати такі завдання. На щастя для мешканців міста Кропивницький, а також таких населених пунктів як Соколівське, Олександрія, Онуфріївка, Олександрівка, Новоукраїнка, Устинівка, Новомиргород – вихід є! Це алмазне свердління (буріння) отворів у стінах, підлогах та стелях, перегородках та матеріалах.

Завдяки сучасним технологіям наші фахівці можуть просвердлити дірку в бетоні, залізобетоні, цеглі, камені або газобетоні за лічені години. Компанія «Нержавійка» вже понад п’ять років надає послуги зі свердління отворів будь-якої складності та масштабу.

Замовити послуги алмазного свердління у нас вигідно та ефективно!

алмазне свердління в кропівницькому - стін, цегли, бетону, отворів, вентиляцій Чому варто замовити саме алмазне свердління

Від інших способів виготовлення отворів алмазне свердління відрізняється низкою важливих переваг. Всі вони давно і добре відомі, але люди, які стикаються з питанням, часто їх ігнорують. Свердління за допомогою алмазного бура обходиться зрештою набагато дешевше. Коротко можна зазначити такі сильні сторони алмазного буріння отворів:

  • Роботи набагато акуратніші за аналоги – ви не будете витрачатися на ремонт або обробку при застосуванні алмазного свердління, всі отвори свердляться точно по діаметру і не припускають руйнувань навколо. Немає пилу та бруду, все чисто та акуратно!
  • Алмазне свердління швидше звичайного пророблення отворів – більшість робіт можна виконати протягом 4-6 годин. Це все типові отвори під витяжки, вентиляції та канали, комунікації чи каналізацію.
  • Це дешевше за аналоги – просвердлити дірку в бетоні за допомогою алмазного свердління набагато дешевше! Будь-які працівники із застосуванням перфоратора за трудомістку роботу візьмуть більше грошей (і завдадуть більше руйнувань). У нас є бури для всіх можливих діаметрів, які дозволяють недорого просвердлити будь-який отвір.

Для чого підходить алмазне свердління отворів (дірок, каналів) у стінах

У більшості випадків послуги алмазного свердління в місті Кропивницький, а також в населених пунктах Соколівське, Олександрія, Онуфріївка, Олександрівка, Новоукраїнка, Устинівка, Новомиргород – це отвори для вентиляцій. Також ми свердлимо отвори в перекриттях і стінах для виведення (під’єднання) каналізаційних труб. Трохи рідше зустрічаються замовлення на пророблення дірок у стінах та перекриттях для прокладання електричних кабелів та комунікацій.

Якщо ви є власником приватного будинку або квартири, і вам потрібно зробити отвір під вентиляцію, кондиціонер, рекуператор, каналізацію або інші комунікації – ми з легкістю вирішимо ваші питання!

Як замовити свердління в бетоні, цеглі, камені в Кропивницькому та по області

Для замовлення послуг свердління отворів у цеглі, бетоні, газобетоні або камені вам достатньо звернутися до нас за телефоном! Наші спеціалісти уточнять усі деталі, узгодять усі нюанси. У більшості випадків ми зможемо вирішити вашу проблему протягом доби.

Ви також можете залишити заявку на зворотний дзвінок або зв’язатися з нами через будь-який месенджер. Завжди раді вашим зверненням, готові відповісти на будь-які запитання, телефонуйте!