При проведенні будівельних робіт завжди виникає необхідність свердління або буріння каки-небудь отворів. Це можуть бути підлогові отвори для укладання комунікацій, можуть бути стельові вентиляційні шахти або канали. Так чи інакше ці завдання потрібно вирішувати. Оптимальним варіантом є алмазне свердління (буріння). Працюючи в Кременчуці і Полтавській області, ми практично щодня стикаємося з необхідністю проведення даних робіт. Для професійних будівельників алмазне свердління стін в Кременчуці стало звичною справою. При цьому, вони економлять багато часу, сил і засобів, а також уникають запорошених або брудних робіт.

Різка в бетоні має багато переваг, про які ми розповімо далі. Наша компанія пропонує для жителів Кременчука і Полтави послуги з алмазного свердління отворів, алмазної різання бетону та буріння отворів. Ми пропонуємо найкращі ціни і якість, наші фахівці допоможуть вам просвердлити стіну або зробити вентиляційний канал всього за кілька годин.

Для чого застосовується алмазна різання стін

В сучасних будівельних роботах вкрай цінна точність й акуратність. Крім цього, більшість сучасних будівельних матеріалів мають високу міцність і зносостійкість. Всі ці особливості надають певної складності таким простим завданням як зробити дірку в стіні або просвердлити отвір. У типовій новобудові із залізобетону завдання свердління каналів під вентиляційні шахти може виявитися складним. Застосовуючи перфоратор або відбійник ви просто розкурочите все навколо, а трудомісткість процесу втомить навіть найсильніших.

Використовуючи сучасні технології, всі ці завдання можна вирішити без шуму і пилу. І допомагає в цьому саме технологія алмазного свердління стін і отворів. У Кременчуці, Полтаві та взагалі Полтавської області активно використовується алмазна різання отворів під вентиляцію, рекуператор, кондиціонер і т.п. Які переваги даного методу? Це дешевше, швидше, простіше і акуратніше.

Який діаметр отворів можна пробурити в стінах

Алмазна різка стін дозволяє зробити дірки в бетоні або цеглині ​​(та й будь-якому іншому матеріалі) діаметром від 12 до 500 мм. Це вирішує практично всі типові завдання для офісів, квартир і навіть для виробничих приміщень. Свердління дірок в бетоні діаметром до 100-125 мм дозволяє вирішити питання з вентиляцією, а великі діаметри – вирішують питання з рекуператорами і рециркуляцією. У промислових ж приміщеннях зробити дірку в стіні до 500 мм дозволяє реалізувати будь-які технічні завдання.

Якщо вам потрібно свердління стін алмазне під кондиціонер – ви можете звернутися до нас, в такому випадку досить отворів від 12 до 36 мм. Якщо ви точно не знаєте потрібного діаметра – наші фахівці завжди допоможуть і підкажуть.

Які ціни на алмазне свердління отворів та каналів

алмазне свердління ціни

Як замовити алмазне буріння (свердління) в Кременчуці та Полтаві

Замовити послугу алмазне свердління отворів в стіні можна по телефону або через форму зворотного зв’язку. Все що вам потрібно – вказати контактні дані і телефон. З вами зв’яжуться наші фахівці і уточнять всі інші питання. Для цього достатьно перейти у розділ Контакти чи обрати мессенджер через віджет.

Ми працюємо в місті Кременчук, а також по всій Полтавській області, наші фахівці можуть виїхати на об’єкт і оцінити вартість робіт. Залиште заявку або зв’яжіться з нами по телефону.

Завжди раді вашим дзвінкам!