При проведенні ремонтів та будівельних робіт, серед найбільш затребуваних послуг у Полтаві та інших населених пунктах області – алмазне свердління отворів та отворів. Це відносно нова і дуже ефективна послуга, що дозволяє майже без шкоди і в стислий термін зробити дірку в стіні, бетоні, цеглині, камені або будь-якому іншому матеріалі. Компанія «Нержавіюча сталь» надає послуги з алмазного буріння отворів будь-яких діаметрів і глибини, в будь-яких матеріалах.

Наші фахівці вже понад п’ять років професійно займаються свердлінням отворів під вентиляції, комунікації, шахти, каналізацію та інші потреби для мешканців Полтави, а також населених пунктів області: Решетилівка, Глибока балка, Нові Санжари, Артемівка, Диканька, Федорівка, Козельщина, Кобеляки, Лубни, Глобине.

Якщо вам потрібно зробити отвір у стіні швидко та акуратно, за доступною ціною – звертайтесь до нас!

алмазне свердління в Полтаві та області - стіни, дірки, шахти, отвори, в бетоні, в цеглі

Чому алмазне свердління (буріння) користується популярністю у Полтаві та області?

На відміну від традиційних методів пророблення отворів і дірок у стінах (наприклад, перфоратором), алмазне свердління стін дозволяє досягти кращого результату і при цьому коштує дешевше. Серед основних переваг можна назвати такі:

  1. Відносно невисока ціна. Вартість свердління алмазним буром дешевша за стомлювальні роботи перфоратором. Завдяки сучасним технологіям вартість стандартних діаметрів та довжини каналу – нижча.
  2. Висока швидкість виконання. Алмазне свердління отворів дозволяє вирішувати завдання за лічені години. Те на що пішло кілька днів тепер можна зробити за 4-6 годин. Протягом доби ми можемо просвердлити практично будь-який отвір у бетоні, цеглині, камені тощо.
  3. Незначні руйнації. На відміну від брудних робіт старого зразка, які потрібно робити виключно до стадії ремонту в приміщенні або після яких потрібен ремонт, зробити дірку алмазним буром під вентиляцію або комунікації можна практично без руйнувань! Ми зробимо точний діаметр отвору і не пошкодимо ваше оздоблення або зовнішній вигляд.

Як швидко проводиться алмазне свердління цегли, бетону, залізобетону?

Швидкість робіт залежить від деяких факторів. Насамперед це тип матеріалу. Такі матеріали як силікатна цегла або піно/газобетон свердлюватимуться дуже швидко. При бетоні або залізобетоні, а також окремих породах каменю час на те щоб просвердлити дірку (отвір, шахту) може бути збільшено.

Однак, у будь-якому випадку ми зробимо це швидше, ніж якщо б ви робили отвори із застосуванням перфоратора. У більшості випадків по будинках та квартирах не йде більше доби для вирішення всіх завдань.

Як замовити алмазне буріння у Полтаві та по області?

Якщо вам потрібно просвердлити стіну під витяжку, рекуператор, каналізацію чи вентиляцію – звертайтесь до нас! Наші фахівці по телефону відразу зорієнтують вас за термінами та вартістю робіт. У більшості випадків ми готові розпочати роботу в той же день, коли ви оформите замовлення.

Вам достатньо зателефонувати нам або залишити заявку на зворотній дзвінок. Менеджер відповість на всі запитання та погодить зручний для вас час проведення робіт. Завжди раді допомогти у вирішенні ваших проблем!

Телефонуйте!