Складно уявити більш типові та поширені роботи під час проведення ремонту чи споруди, ніж свердління отворів. Вони необхідні для вентиляційних шахт, труб, стояків, інших комунікацій. У цьому сучасні будівельні матеріали роблять це складним. Виходом є алмазне свердління отворів у бетоні, цеглині, стінах. Наша компанія надає послуги з алмазного різання стін у Дніпрі, Павлограді, Кам’янському, Кривому Розі, Магдалинівці, Верхньодніпровську, Петриківці, Царичанці, Могильові. А також в інших містах Дніпропетровської області.

Ми виконуємо весь комплекс послуг із свердління отворів у стінах, перегородках, перекриттях. Застосовуємо технологію алмазного різання, яка дозволяє просвердлити будь-який матеріал швидко та точно. Бетон, цегла, залізобетон, камінь та багато іншого.

Найкращі ціни та швидкі терміни!

алмазне сверління стін та бетону

У чому перевага алмазного свердління стін?

Якщо ви вирішили замовити алмазне свердління стін або отворів у Дніпрі, Павлограді, Кам’янському, Кривому Розі, Магдалинівці, Верхньодніпровську, Петриківці, Царичанці, Могильові або іншому місті, потрібно знати, що це:

Максимально швидко – ми просвердлимо отвір або шахту від кількох годин до дня. В той час, як перфоратором ви би витратили тиждень

Максимально акуратно – чіткі рівні круглі отвори та відсутність пилу та сміття, можна без шкоди свердлити отвори алмазною різкою у приміщеннях з ремонтом

Точніше і передбачувано – точні діаметри під ваші завдання, починаючи від невеликих і закінчуючи величезними. Свердлиться винятково необхідний діаметр отвору, не пошкоджуючи навколо стіни або перегородки

Ці переваги поєднуються з низькою вартістю самих робіт та їх якістю. Алмазна різання стін та отворів – найкращий вибір на сьогоднішній день!

Як замовити алмазне різання в Дніпрі та області?

Наша компанія працює по всіх містах та селах Дніпропетровської області. Якщо у вас термінове завдання зробити отвір або просвердлити дірку у стіні з бетону, цегли, каменю – звертайтесь до нас. Протягом доби ми вирішимо ваші завдання швидко та недорого! Нашими послугами користуються мешканці Дніпра та області.

Нами також надаються послуги у Павлограді, Кам’янському, Кривому Розі, Магдалинівці, Верхньодніпровську, Петриківці, Царичанці, Могильові.

Для оформлення замовлення та уточнення ціни вам необхідно лише зателефонувати нам або залишити заявку через форму зв’язку.

Завжди раді вашим дзвінкам!

Міста, які ми обслуговуємо: Дніпро, Павлоград, Кам’янське, Кривий Ріг, Магдалинівка, Верхньодніпровськ, Петриківка, Царичанка, Могильов та прилеглі села.