Козирки з нержавійки Полтава, Кременчук або будь-який інший місто нашої країни – це необхідність. Козирок захищає ганок або вхідну частину від опадів, сонячного світла та інших явищ. Без «даху» на вході складно уявити будь-який будинок або заклад. Компанія «Нержавійка» пропонує вам виготовлення козирків з нержавіючого металу з установкою «під ключ». Ви можете замовити будь-яку конфігурацію, розмір або дизайн. Наші фахівці виготовлять ваш козирок з високоякісного металу, який прослужить десятки років!

Виготовлення козирків з нержавійки ми проводимо за індивідуальними проектами. Це дозволяє нам пропонувати вам кращі ціни і швидкі терміни. Крім того, власне виробництво гарантує високу якість.

 

Для яких об’єктів ми виготовляємо козирки з нержавійки

Більшість об’єктів, де ставляться виготовлені козирки з нержавійки в Полтаві і по області – приватні будинки. Це найбільш доступний і в той же час красивий спосіб зробити ваше ганок затишним і безпечним. Однак, багато виробничі приміщення і навіть вхідні зони магазинів, аптек, кафе, ресторанів – також потребують козирках і навісах.

Для цих цілей козирки з нержавіючого металу найбільш оптимальний варіант. За допомогою обробки нержавійки, козирок можна зробити в будь-якому стилі і будь-якої конфігурації. Вартість нержавійки як матеріалу, хоч і не найдешевша, але в співвідношенні ціна / якість впевнено перемагає.

Які переваги у козирків з нержавійки

Основними перевагами козирків з нержавіючої сталі є їх експлуатаційні характеристики. Вони міцні, довговічні і не піддаються впливам погодних умов, як інші козирки. Козирки з металу набагато міцніше акрилових або пластикових. Вам не буде страшний сніг, дощ, град чи сильний вітер.

Крім цього, наша компанія займається виготовлення козирків з нержавійки в найстисліші терміни. Саме конструкції з нержавійки швидко виготовляються і досить легко монтуються. Це дозволяє вирішити вашу задачу швидко і якісно.