Більшість приватних будинків і будівель в місті Полтава навіси з нержавійки в себе мають. Аналогічна ситуація в Кременчуці, Горішнє Плавнях і Глобино. Навіс з нержавіючої сталі дозволяє захистити вхід і ганок від поганих погодних умов. При цьому, зовнішній вигляд ома також поліпшується. Наша компанія «Нержавійка», пропонує для жителів Полтави і області навіси з нержавійки будь-яких розмірів, форм і конфігурацій. Ми виготовляємо на замовлення за індивідуальними вимірами навіс, який прослужить вам довго.

Ви можете вибрати фігурні або класичні навіси, або ж віддати перевагу більш сучасним варіантам. Наші фахівці та дизайнери завжди готові запропонувати вам найбільш підходящий варіант.

Виготовлення навісів з нержавіючої сталі

Наша компанія займається виготовленням нержавіючих навісів для будинків, будівель і переходів. За довгі роки роботи, у нас сформувалася практика роботи з будь-якими бюджетами. Наші фахівці безкоштовно проведуть заміри і запропонують вам різні варіанти. Сьогодні ми можемо запропонувати вам виготовлення під замовлення навісу з нержавійки:

  1. Класичного
  2. Кованого з декор елементами
  3. Листового навісу
  4. Навісу з нержавіючої сталі і скла

У нас є безліч готових рішень, а також можливість виконати практично будь-яке замовлення. Зразки та фото робіт ви можете побачити в розділі галереї.

У чому переваги навісів з нержавіючої сталі

Поряд з іншими варіантами, навіс з нержавійки замовити виготовлення, в Полтаві якого ви можете у нас, має переваги. Перш за все це досить невисока ціна. Якщо порівнювати з іншими рішеннями, наприклад, зі склом, навіс з металу обходиться дешевше. У той же час, металеві навіси з нержавійки дуже міцні. Вони витримують великі навантаження і служать десятки років!

Вартість виготовлення навісів з нержавіючої сталі досить невелика. У той же час, терміни виготовлення досить швидкі. За індивідуальним замовленням, навіс можна зробити протягом кількох днів. Монтаж навісів з нержавіючої сталі не займає багато часу. Наші фахівці за кілька годин зможуть встановити його «назавжди».

Як замовити виготовлення навісів з нержавіючої сталі в Полтаві і області

Для замовлення вам досить просто зв’язатися з нами за телефоном або через месенджер. Наші фахівці візьмуть заявку і узгодять час проведення замірів. Заміри і проект робляться безкоштовно, в разі замовлення навісу.

Вам запропонують, як мінімум два варіанти бюджету і дизайну, з яких ви зможете вибрати підходящий для вас. Завжди раді вашим заявками, питань і дзвінків.

Телефонуйте!