Навіси зі скла в Полтаві і інших містах нашої області (Кременчук, Глобине, Горішініе Плавні) дуже популярні. Їх практичність і функціональність призводить до того, що все більше власників будинків і будівель замовляють їх щорічно. Навіть ті, у кого були звичайні навіси з металу «переходять» на скляні. Так красивіше і сучасніше. Якщо ви пройдетеся в центрі міста – напевно скляні навіси привернуть вашу увагу. Наша компанія «Нержавійка» пропонує для жителів міста Полтави і області – виготовлення навісів зі скла і нержавіючої сталі. Ми працюємо за найсучаснішими технологіями, з власним виробництвом.

Будь-який розмір і складність виготовлення будуть виконані по вашому проекту. Все що вам потрібно зробити – замовити консультацію або приїзд фахівця на заміри (безкоштовно).

Чому саме навіси зі скла і металу

Серед інших варіантів, таких як нержавіюча сталь і метал, полікарбонат, скляні навіси практичніші. Вони дуже міцні, не “з’їдають» місця і не створюють тіні (при цьому є тоноване скло!). Досить прості в монтажі і можуть витримати практично будь-які погодні умови. Включаючи град, вітер і навіть значні штормові навантаження.
Але головне – це сучасний вид і вплив на ваш вхід. Якщо у вас будинок або будівля в сучасному стилі, просто нерозумно вішати навіс з нержавіючої сталі або полікарбонату. Якщо ж у вас старовинний фасад та архітектура, скляний навіс виготовлення в Полтаві якого ми виконуємо – не зіпсує його. В окремих випадках, навіс зі скла на ганку можна зробити майже «невидимим». Однак, він буде захищати вас і ваших відвідувачів від негоди.

Як замовити виготовлення скляного навісу

Для замовлення навісу зі скла в Полтаві або по області, вам необхідно зв’язатися з нашими менеджерами. Для виміру приїде фахівець і з урахуванням всіх ваших побажань і нашого досвіду, запропонує найкращий варіант. Помиляються ті, хто думають, що скляні навіси коштують дорого.

Якщо у вас немає особливих побажань або нестандартних завдань – навіс зі скла недорого виготовити можна запросто. На відміну від тих же металевих козирків і навісів, скло не має сильного ухилу, тому його площа буде майже дорівнює площі ганку. Відповідно, витрачається менше матеріалів. Готові скляні навіси стоять ще дешевше і цілком можливо, що вони можуть вам підійти.

Монтаж скляних навісів в Полтаві

Якщо у вас вже є навіс зі скла і нержавійки, і ви хочете його повісити – телефонуйте нам! Наші фахівці проведуть грамотний монтаж навісу (зі скла – це дуже важливо!), І він буде радувати вас довгі роки. Вартість монтажних робіт договірна.

Якщо ви замовили виготовлення у нас, монтаж скляного навісу проводиться нашими працівниками автоматично. На всі роботи діє 100% гарантія повернення коштів.

Телефонуйте!