Для більшості закладів і установ м Полтава огорожі з нержавійки – стандарт. Аналогічна ситуація і з огорожами в інших містах області: Кременчуці, Глобино, Горішнє Плавнях. Наша компанія «Нержавійка» займається виготовленням та встановленням огорож з нержавіючої сталі всіх видів. Маючи власне виробництво, ми можемо реалізувати для вас будь-який проект за складністю та обсягом. Починаючи від огорож з нержавіючої сталі «стандартного» виду, і закінчуючи індивідуальним дизайном і склінням. Огородження сходів і прольотів з нержавійки проводиться відповідно і розробленим проектом.

Ми гарантуємо високу якість і чудовий вид огороджень, який прекрасно впишеться в ваш інтер’єр та екстер’єр. Заміри і розрахунок здійснюються безкоштовно!

Навіщо потрібні огорожі з нержавійки

У Полтаві огорожі з нержавійки, також, як і в інших містах області використовуються повсюдно. Це можуть бути типові варіанти для огорожі будь-яких зон або просторів. Не рідко огорожі з нержавіючої сталі ставлять всередині приміщень для обмеження доступу. У деяких закладах такі огорожі використовуються навіть в туалетних зонах. Це створює каркас для сантехніки та деяких елементів і не дає їх зламати.

Однак це не єдине призначення. Часто огорожі з нержавійки (а іноді і скла) використовуються в якості декору приміщення. Фактично, в них немає сенсу, однак вони прекрасно доповнюють загальний вигляд. Таке можна побачити і на сходових майданчиках і прольотах.

Чи надійні огородження з нержавіючої сталі

Незважаючи на те, що це досить груба оцінка, огорожі з нержавійки ставляться як правило «назавжди». Мається на увазі, що термін їх служби не один десяток років. Це надійно, красиво і вигідно. Якщо ви вирішили замовити виготовлення та встановлення огорожі з нержавійки, ви надовго забудете про цю проблему.

Наша компанія дає 100% гарантію на будь-який огорожу, в тому числі і на огорожі зі скла і нержавіючої сталі. Ми змінимо або замінимо будь-який елемент або повністю конструкцію, якщо вона вийде з ладу з нашої вини.

Чекаємо на ваші дзвінки!