Складно уявити приміщення або будинок в сучасному стилі без відповідних рішень по огорожах. У місті Полтава огорожі зі скла і нержавійки відразу ж видно. Практично всі пристойні сучасні заклади використовують скляні огорожі. Кременчук, Глобино і Горішні Плавні – не виняток. Зрозуміло, не скрізь доречні огорожі з нержавіючої сталі і скла. Але практика показує, що це дуже вдале рішення для кафе, барів, ресторанів і терас, приватних будинків і держустанов. Наша компанія «Нержавійка», пропонує вам послуги з виготовлення та монтажу огорож з склінням і нержавейкой.

Наші дизайнери підберуть індивідуальне рішення для вашого інтер’єру і завдань. У нас виготовляються антивандальні огорожі зі скла Полтава при цьому активно «користується» такою продукцією. Не всі наші співгромадяни налаштовані на цивілізовану поведінку. Міцні і красиві огорожі порадують вас і ваших відвідувачів (гостей).

Виготовлення огорож зі скла і металу

Красиві огорожі зі скла і металу ви можете замовити за доступними цінами. Наша компанія має власні виробничі потужності і склад нержавійки. Тому, ми гарантуємо не тільки високу якість, але і одні з найкращих цін в Полтаві і області!

В процесі виготовлення ми завжди виходимо з ваших завдань і побажань. Кожен проект опрацьовується індивідуально. Після виготовлення, наші фахівці проведуть правильний монтаж огороджень зі скла і нержавіючої сталі. Це гарантує вам довговічність і надійність.

Які варіанти доступні для замовників

Багаторічний досвід роботи і діяльності компанії дозволяє нам реалізувати практично будь-які завдання. Це можуть бути і невеликі скляні огорожі, і проекти на всю будівлю. Відносно зовнішнього вигляду і структури, вам доступні:

  1. Скляні огорожі
  2. Огородження зі скла і металу
  3. Огородження з нержавіючої сталі і скла

Як скло, так і метал можуть бути абсолютно різних варіантів! Це і матове скло, і скло з візерунками, кольорове, тоноване, звичайне. Сама нержавейка може використовуватися в якості сполучних компонентів або ж бути конструктивною частиною (рамка) огорожі. Колір і фактура – за бажанням замовника (хром, матова, темна, світла).