Сучасні дизайнерські рішення вимагають щось більше, ніж прості перила з труб. Для сучасних будинків і установ (банки, кафе, аптеки) прекрасно підходять перила зі скла Полтава тут не виняток. У таких містах як Кременчук, Глобине, Горішні Плавні – скляні перила вже повсюдно поширені. Це й не дивно. Сучасні технології дозволяють зробити ваш вхід, сходи або терасу безпечної і красивою. Компанія «Нержавійка» пропонує для жителів Полтави і Полтавської області всі види перил з нержавіючої сталі і скла. Ми виготовляємо на замовлення будь-які скляні перила та огородження. У тому числі за індивідуальним проектом.

Для кого підійдуть перила зі скла і нержавійки

Перила скляні Полтава «побачила» близько 5 років тому. Саме тоді повсюдно почали встановлювати ці засоби безпеки. Однак, сьогодні ситуація досить сильно змінилася. Якщо раніше скляні перила на сходи або терасу вважалися «розкішшю», тепер це доступні для більшості речі. Суцільноскляні перила та огородження з нержавіючої сталі і скла чудово підійдуть для:

  1. Сходів і прорізів
  2. Сходових клітин та внутрішньобудинкових сходів
  3. Вхідних ганків будинків і будівель
  4. Виходів і входів на тераси
  5. Кафе і ресторанів
  6. Приватних будинків з кількома поверхами

Які переваги скляні перила мають

Скляні перила належної якості, мають ряд незаперечні переваги. Перш за все, це сучасний зовнішній вигляд. Якщо ви власник бізнесу, будівлі або невеликого приміщення, знаєте, про що йде мова. Привабливе ганок або вхід – половина справи! Люди завжди підсвідомо вибирають те місце, яке виглядає «дорого» і розкішно. Поручні з нержавіючої сталі і скла якраз-таки дозволяють відтворити цей ефект.

Крім цього, перила на сходи зі скла (також, як і на терасу) відрізняються високою надійністю. Це не те скло, яке б’ється або відколюється. Скляні перила з нержавейкой – можуть витримати високе навантаження.
Також, перила з склінням характеризуються тим, що не «з’їдають» простір. Прозоре міцне скло робить приміщення більш просторим, світлим і затишним. Це ідеальне рішення для вашого будинку або закладу!

Дзовніть та замовляйте перила зі скла в Полтаві та Полтавській області!