Поручні з нержавіючої сталі в Полтаві, Кременчуці або інших містах області є на багатьох будівлях і будинках. Власники давно оцінили переваги перил з нержавіючої сталі. У нашій кліматичній зоні часто спостерігаються перепади температур і вологи. І якщо ми говоримо про такий метал як нержавіюча сталь перила з нього виходять практичніше за все! Наша компанія «Нержавійка» пропонує вам виготовлення поручнів з нержавійки в Полтаві і інших містах нашої області.

Ми готові запропонувати кращі ціни і найвища якість. На всі послуги та вироби поширюється 100% гарантія якості! Уже понад 10 років наші вироби радують як власників бізнесу, так і звичайних громадян. Вам потрібні недорогі перила з нержавійки? З радістю допоможемо вам вирішити цю задачу за мінімальними цінами і індивідуальним проектом.

Наші роботи

 

Які види перил з нержавіючої сталі ми виготовляємо

Наша компанія виготовляє індивідуальні перила з нержавійки, на замовлення. При цьому, ми можемо реалізувати будь-який проект і складність. Наші замовники часто стикаються з тим, що їм відмовляють через нестандартних рішень або проблем. Наші фахівці прибудуть до вас на об’єкт безкоштовно виконають прорахунок. У разі необхідності запропонують варіанти та рішення.

У більшості випадків ми стикаємося з перилами на замовлення, так як сходи і входи у більшості будинків і будівель різні. У той же час, у нас є і готові рішення, які можна адаптувати під ваші завдання. У нас ви можете замовити:

  • Вуличні перила з нержавійки
  • Внутрішньобудинкові перила з нержавійки

Вуличні перила з нержавійки

Вуличні перила з нержавійки в Полтаві і інших містах області можна побачити на багатьох входах в будівлі. Це перш за все банківські установи та магазини, приватні фірми. У той же час, багато хто не здогадуються скільки якісних перил з нержавійки вуличного типу ми встановлюємо в приватних будинках. Люди хочуть один раз зробити перила з нержавіючої сталі і користуватися ними довгі роки.

Саме так і виходить, коли ми займаємося установкою і виготовленням вуличних поручнів. Наша продукція буде радувати вас десятки років, незважаючи на погодні умови. Такі перила не бояться ні вологи, ні сонця. Вони абсолютно без проблем переносять високі і низькі температури. При цьому, зберігають відмінний зовнішній вигляд.

Внутрішньобудинкові перила з нержавійки

Замовити внутрішньобудинкові перила з нержавійки також відмінна ідея. Це не просто надійні перила для безпеки ваших близьких, а й красива частина інтер’єру. Хочете щоб у вас вдома були дизайнерські перила? Звертайтеся до нас, ми виконаємо будь-який проект під будь-які завдання.

Установка перил з нержавійки

Важливий етап, не тільки виготовлення, а й установка перил з нержавійки. Від того, чи правильно чи ні виконані роботи залежить і довговічність. Якщо ви хочете якісний результат – рекомендуємо вам замовити виготовлення і монтаж перил з нержавійки «під ключ». Наші фахівці зроблять все кращим чином і дадуть гарантію на довгі роки.

Телефонуйте!