Жителі Черкас та області часто стикаються із проблемою буріння отворів або свердління стін. Для вентиляцій, комунікацій, рекуператора чи виведення кондиціонера. У сучасних будинках із бетону чи цегли зробити це непросто. Найбільш оптимальним рішенням на сьогодні є алмазне різання стін (свердління отворів), яке дозволяє швидко і недорого вирішити всі ці завдання.

Наша компанія «Нержавіюча сталь» працює з технологією алмазного свердління вже більше п’яти років і виконує роботи будь-якої складності. Якщо вам потрібно просвердлити бетон чи стіну в містах Черкаси, Сміла, Канів, Городище, Шпола, Золотоноша, Чигирин чи інших населених пунктах області – ми з радістю допоможемо вам!

У нас найкращі ціни на алмазне буріння по області!

Чому варто вибрати алмазне свердління отворів

алмазне свердління черкаси - стіни, отвори, цегла, бетонІснує ряд переваг, які характерні для алмазного буріння (свердління) стін та отворів. Насамперед це потужність та швидкість. Застосування алмазного різання стін та матеріалів дозволяє дуже швидко вирішити завдання, незалежно від типу матеріалів – бетон, камінь, силікатну цеглу тощо. Крім цього, у разі різання стін або перекриттів за допомогою алмазного бура немає необхідності в «брудних» роботах. Все можна зробити без завдання шкоди вашому ремонту або будівельним роботам.

Ще однією перевагою є і те, що вартість аналогічних робіт (наприклад, перфоратором) у рази вища. Це зумовлюється вищою трудомісткістю. Наприклад, зробити дірку для вентиляції у Черкасах алмазною різкою може коштувати від 1000 грн., а перфоратором – від 2000-3000 грн. Останньою, але не менш важливою перевагою є точність робіт. На відміну від грубого розбивання стін, алмазне буріння дозволяє зробити точний діаметр необхідного отвору. Він, можливо, від кількох сантиметрів до півметра в діаметрі.

Як замовити послуги алмазного буріння у Черкасах та по області

Наша компанія працює по всіх населених пунктах Черкаської області. Вам досить просто залишити заявку та вказати приблизні завдання. З вами зв’яжеться наш спеціаліст і уточнить усі деталі, зорієнтує за ціною та термінами. Найчастіше ми можемо вирішити практично будь-яке завдання протягом доби.

Технологія алмазного свердління дозволяє швидко та якісно зробити отвір у будь-якому матеріалі, будь-якого діаметру та будь-якої довжини. Завжди раді вашим дзвінкам та заявкам, дзвоніть!

 

Міста які ми обслуговуємо: Черкаси, Сміла, Канів, Городище, Шпола, Золотоноша, Чигирин, а також села по області