Турбота про людей з обмеженими можливостями та людей з маленькими дітьми сьогодні знаходиться на важливому місці. Більшість успішних підприємств намагаються допомогти їм комфортно отримувати послуги або відвідувати заклади. Для цієї мети в місті Полтава пандуси з нержавіючої сталі використовують в аптеках, магазинах та інших місцях. Наша компанія «Нержавійка» займається виготовленням пандусів з огорожами для нужденних. Крім того, обов’язок мати пандус з нержавійки (або будь-який інший) є за законодавством у багатьох підприємств. Ми допоможемо вам відповідати вимогам законодавства і дійсно допомогти людям.
У нас ви можете замовити виготовлення під індивідуальне замовлення пандусів будь-якої складності і конфігурації. На всі наші послуги ми даємо 100% гарантії і найкращі ціни по області (Кременчук, Глобине, Горішні Плавні).

Для чого потрібні пандуси з нержавіючої сталі

Більшість помилково думає, що пандуси потрібні тільки для людей з обмеженими можливостями (інваліди). Насправді, будь-який поважає себе заклад рано чи пізно вирішує, що потрібна установка пандуса на ганок. Адже це корисно і для мам з колясками, і для маленьких дітей, і для літніх людей.

Більш того, пандуси з нержавіючої сталі часто використовуються в таких установах як лікарні і поліклініки. Практично всі державні органи (їх будівлі) повинні пандус мати. Адже такі установи відвідують люди різного віку і з різними можливостями.

Якщо ви хочете виділитися і привернути увагу клієнтів, замовити виготовлення пандуса на сходинки в Полтаві або Кременчуці – найкраще рішення. Ваш вхід буде ширше й помітніше, ви дотримуєтеся тим самим законодавство і показуєте лояльність до відвідувачів всіх груп.

Замовити пандус в Полтаві

Для жителів Полтавської області – Полтави, Кременчука, Глобино, Горішнє плавно, існує можливість замовити високоякісні металеві пандуси. Наша компанія, має власні потужності з виробництва пандусів та інших виробів з нержавіючої сталі. Ми пропонуємо найкращі ціни і високу якість.

Значна частина об’єктів в нашій області – зроблена нами! За більш ніж десятирічний період роботи, у нас накопичився великий досвід з проектування та реалізації пандусів. Ми працюємо з невеликими і великими замовленнями.

Зв’яжіться з нами, і наші фахівці безкоштовно прорахують вам вартість робіт і матеріалів.

Завжди раді вашим дзвінкам!