Зробити ваш фасад красивим і по європейських сучасним допоможуть козирки зі скла і нержавіючої сталі. У Полтаві давно вже використовуються дані технології. Цей вид козирків прекрасно підходить як для сучасних архітектурних стилів, так і для класики. Компанія “Нержавійка” пропонує вам виготовлення під замовлення козирків зі скла і нержавіючої сталі.

Це міцні конструкції, які забезпечать комфорт і безпеку для ваших клієнтів. Наше виробництво дозволяє реалізувати будь-який розмір або дизайн. Крім цього, на козирки з нержавіючої сталі і скла для жителів міст Полтава, Кременчук, Глобине, Горішні Плавні – ми гарантуємо найдоступніші ціни!

У чому переваги скляних козирків

Козирки зі скла Полтава це або будь-який інший місто – не просто красиві. Вони ще й функціональні. Основні переваги скляних козирків в тому, що вони не перешкоджають висвітленню входу, стримують дощ або сніг. Розміри таких козирків як правило компактні. Спосіб кріплення дозволяє зробити так, що скляний козирок установка якого проводиться, кріпиться буквально на кілька точок. Це дуже зручно, при роботі з будівлями старої архітектури.

Крім іншого, скляний козирок практично не помітний і багато помічають його лише коли піде дощ. При цьому, прозоре скло козирка дозволяє “не псувати” зовнішній вигляд будівлі або фасаду.

Козирки зі скла і нержавійки: міцні чи ні

Хибна думка іноді можна зустріти серед людей не знайомих з цією технологією. Вказується, що скляні козирки виготовлення яких проходить в Україні – ламаються або руйнуються. Якщо ви вирішили замовити козирок зі скла в Полтаві або Кременчуці від нашої компанії, будьте впевнені в міцності. Все навіси з нержавіючої сталі і скла витримують величезні навантаження, включаючи великий град і сильні пориви вітру.

Особливість конструкції навпаки сприяє стійкості і міцності. При цьому, ми використовуємо скло і нержавійку для виготовлення козирків – найвищого ґатунку. Це сертифікована продукція, на яку ми даємо 100% гарантії.

Як замовити виготовлення козирка зі скла і нержавійки

Для замовлення скляного козирка нам необхідно провести індивідуальні виміри. Наші фахівці безкоштовно виїжджають на місце і складають проект з повною кошторисної робіт і виготовлення. Вам достатньо лише зробити замовлення і наш менеджер зв’яжеться з вами. Для кожного клієнта ми пропонуємо і погоджуємо різні варіанти дизайну і бюджету.

Козирки зі скла замовити недорого в Полтаві можна тільки у нас. Також, ми виготовляємо преміальні рішення для різних систем (вентильований фасад), складні архітектурні форми. Ми завжди пропонуємо на вибір кілька варіантів вартості та ви самі визначаєте потрібний вам.
Завжди раді дзвінкам і замовленнями, телефонуйте!